Select Page
FAQ

Časté otázky

Ako dlho trvá výroba webstránky?

Je to jedna z najčastejších otázok, no nemáme na ňu univerzálnu odpoveď. Snažíme sa pracovať čo najrýchlejšie akonáhle dostaneme všetky podklady, ktoré potrebujeme. Ak máme všetok materiál, stránka s 8-mimi podstránkami môže byť hotová približne za 1-2 týždne od začiatku prác. Rýchlejšie v niektorých prípadoch, dlhšie ak je potreba vytvoriť špeciálne funkcie.

Aká je cena?

Veľmi záleží od typu projektu, každú zákazku osobitne naceňujeme. No všeobecne ceny začínajú od 300€ za web s 2-3mi podstránkami.

Ďalšie služby ako dizajn loga, napísanie špecifických textov, vytvorenie foto/video na zakázku je dodatočne spoplatnené.

Ako prebieha proces tvorby webstránky?

Na začiatok sa pýtame otázky aby sme sa dozvedeli viac vašej firme, kto sú vaší zákazníci a atď. Spolu si prejdeme vašu konkurenciu, ukážete nám aké weby sa vám páčia a rozhodneme sa v akom štýle budeme dizajnovať váš web. Ak nevite odpovedať na niektoré otázky, je to úplne v poriadku, postupom času sa k nim dopracujeme.
Akonáhle máme potrebné informácie, začneme pracovať na základnom dizajne, po vašom schváléni prejdeme k vytvoreniu plne funkčnej stránky.

Musím si sám pripraviť texty a obrázky, ktoré chcem použiť na webe?

Vždy je lepšie keď si napíšete obsah pre svoj web, nakoniec vy poznáte svoj podnik lepšie ako my. Samozrejme môžeme ponúknuť tvorbu textov ako dadatkovú službu, avšak stále potrebujeme aspoň nejaké informácie o vašom biznise, službách, ktoré ponúkate.

 

Mám prístup a môžem aktualizovať web aj sám?

Web vytvárame na cms WordPress, ktorý je užívateľsky veľmi jednoduchý. Máte plný prístup do back-endu vašej stránky, kde môžete robiť úpravy a pridávať ďalší obsah.
Pri odovzdaní stránky vás zaškolíme ako pracovať s týmto systémom.

Ďalej ponúkame aj balík údržby webstránky, v ktorom sa staráme o všetky technické veci okolo vašho webu, aktualizujeme ju a podľa dohody aj pridávame nový obsah.

Máte ďalšie otázky?

Napíšte nám a s radosťou Vám na všetko odpovieme.

Skalica

Dr. Clementisa 44
Skalica, 909 01, Skalica

+421 905 311 770

info@studiohasak.sk